RUS

Ostuinfo

Kauba saadavus/tarneaeg
Tellimissüsteemi kaudu on võimalik enne ostukorvi lisamist kontrollida kauba tarneaega. Üldjuhul on laos olevate toodete tarneaeg 1-2 tööpäeval juhul, kui kõik tellimistingimused on täidetud. Tellimisel olevate toodete tarneaeg on 10-15 päeva.

Ostu vormistamine
Pärast sobiva toote väljavalimist saab kontrollida toote saadavust ja hinda. Peale ostu vormistamist saadetakse tellimuses sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnitus ja juhised kauba kättesaamise kohta.

Kauba eest tasumine
Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse tellimuses esitatud e-maili aadressile tellimuse kinnitus ja lisatakse laos olevate kaupade kohta tellimus pdf failina, mille põhjal saate kauba eest tasuda. Kaupade puhul, mida hetkel laos ei ole tellimuse pdf faili ei edastata ja Teiega võetakse ühendust ning täpsustatakse tarneaeg.
Tellimuses näidatud summa palume tasuda 3 tööpäeva jooksul või teatada kui vajate tasumiseks pikemat aega. Maksmisel palume märkida kindlasti tellimuse number.

Kauba kohaletoimetamine
Kaup väljastatakse laost 3 tööpäeva jooksul, juhul kui tingimused on täidetud ja tellimuse summa on laekunud meie arvelduskontole. Laos olev kaup toimetatakse teieni vastavalt valitud kohaletoimetamisviisile tellimisel märgitud ajavahemiku jooksul.

Kauba tagastamine
Kliendil on õigus internetipoest ostetud kaup tagastada 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja algpakendis. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu. Seba Nordic OÜ tagastab kliendile raha 30 (kolmekümne) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui tagastatava kauba sildid on eemaldatud, kaupa on silmnähtavalt kasutatud, vigastatud vms. kliendi poolt või kliendi süül kaupa mittesihipäraselt kasutades, on Seba Nordic OÜ-l õigus tasaarvestada vastavalt toote väärtuse vähenemisega ning mitte tagastada kliendile kauba eest tasutud kogusummat.
Toote tagastamine toimub kas posti teel või tuues eelneva kokkuleppe kohaselt Seba Nordic OÜ kontorisse aadressil: Mustamäe tee 60, Tallinn. Kui klient otsustab tagastada toote Seba Nordic OÜ-le lihtpakina, vastutab toote kohalejõudmise eest klient. Saates toote lihtpakina on võimalus, et pakk läheb kaduma, ning kui lihtpakina tagastatud kaup ei jõua adressaadini, ei ole Seba Nordic OÜ kohustatud tagastama toote maksumust kliendile.
Seba Nordic OÜ ei vastuta defektide või vigade eest mis on tekkinud või põhjustatud kliendi poolt:
- toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
- toodete hooldusjuhendist mitte kinnipidamise tagajärjel;
- toote puudulikust hooldamisest tulenevalt;
- toote loomuliku, kasutamisest tingitud kulumise eest;
- muudel seadusest tulenevatel juhtudel.

Kauba garantii
Seba Nordic müüdud kaubale kehtib tootja antud garantii. Kui kaubale kehtib garantii, siis Seba Nordic vahendab kauba vahetamist või parandamist tootja ja kliendi vahel. Seba Nordic ei vastuta defektse kauba eest ja ei võta endale defektse kauba vahetamise või raha tagasimaksmise kohustust. Tootja on vastutav kauba vahetamise või parandamise eest. Vastavalt seadustele on tarbijal õigus esitada pretensioone 2 aasta jooksul.

Privaatsus
Seba Nordic OÜ-lt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Seba Nordic OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist.