Rulluisud

 • 3-WHEEL

  Kui kiirus on oluline. Kolmerattalised rulluisud mõeldud eelkõige edasijõudnutele. Suurem ratas vajab rohkem kontrolli, eriti manööverdamisel ja pidurdamisel.

 • FREESTYLE

  Freestyle kategooria on mõeldud täpsust ja kontrolli armastavale rulluisutajale. Freestyle rulluisud tekitavad tunde nagu lendaksid mööda maailma.

 • FREERIDE

  Kõige populaarsemad vaba aja rulluisud - alates algajatest kuni nõudliku rulluisutajani välja. Freeride kategooria rulluisud peavad vastu ka ebaõnnestunud trikid ja hüpped.

 • GRAND TOURISM

  Kui soovid tunda mõnu suvisest päiksest ja tuule meeldivast paitusest, siis Grand Tourismo rulluisud on just sulle. Disainitud kiirust ihkavale rulluisutajale. 

 • STREET

  Street kategooria rulluisud on mõeldud agressiivse stiili harrastajatele. Sobib ka agressiivseks linnasõiduks.

 • JUNIOR

  Junior kategooria rulluisud on mõeldud lastele. Kerged ja väiksemate ratastega muudetavad rulluisud on saadaval alates suurusest 27.

Rulluisud FR Skates FRX 80 Rulluisud FR Skates FR3 80 Rulluisud FR Skates FR2 80 Rulluisud FR Skates FR1 80 Rulluisud FR Skates FR1 Deluxe Rulluisud FR Skates FR1 Deluxe Intuition
FRX FR3 FR2 FR1 FR1 Deluxe FR1 Deluxe Intuition

Vaata FR seeria rulluiskude võrdlust siit

Sooduspakkumised

Rulluisurattad

Üle 25 erineva mudeli, 10 erinevat mõõtu, 10 erinevat tugevust, helendavad LED rattad, sädemeid pilduvad rattad - suurim valik rulluisurattaid Eestis.

Vaata kõiki rulluisurattad

Rulluisutaja varustus

Rulluisusokid, rulluisukotid, rulluisupaelad, võtmehoidjad, laagrid, õlid, puksid, pidurid, piduriklotsid, värvikomplektid, käepaelad, torbikud, raamid, klambrid, kiivrid, kaitsmed, võtmed, rattakatted, ratta poldid, raami poldid ja palju muud rulluisutajale vajalikku. Vaata kõiki tooteid