Kinkekaart

Kinkekaart on ideaalne kingitus lähedasele, sõbrale, sugulasele, kolleegile või kellele tahes kui sooviks on kinkida midagi praktilist ja kasulikku, ent ei oska parasjagu ise just seda sobivaimat kinki kingituse saajale välja valida.

Rulluisud.ee kinkekaart on virtuaalne raha, mida saab kasutada rulluisud.ee internetipoes toodete eest tasumisel.

Rulluisud.ee kinkekaart on elektrooniline ja võimaldab seetõttu kasutust lähedase asupaigast sõltumata, paiknegu ta siis Võru linnas, Ruhnu saarel, Tagametsa külas. Olemas peab olema ainult ostusoov ja internetiühendusega arvuti ning loomulikult kinkekaart ise.

Kinkekaardi tingimused

Kuidas kinkekaardi soodustust kasutada?

Iga rulluisud.ee kinkekaart sisaldab unikaalset koodi. Soodutuse saamiseks peab tellimisel sisestama kinkekaardil oleva koodi kampaaniakoodi (sooduskoodi) lahtrisse. Kinkekaardi koodi saab sisestada tellimuse kinnituse lehel, pärast seda kui tellija ja kauba kättetoimetamise andmed on sisestatud.
Kui kinkekaardi kood on reaalselt olemas ja aktiveeritud, siis lisatakse soodustus automaatselt tellimusse. Probleemide korral võta meiega ühendust.

Kinkekaarti on võimalik kasutada ka kingitusena, olles eelnevalt kauba eest tasunud. Sel juhul saab kinkekaardi omanik kinkekaardi alusel kingituse kätte SEBA NORDIC OÜ esindusest Mustamäe tee 60, Tallinn. Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust.